KAWIARNIA

Restauracja Cofta Cafe znajduje się w centrum Zamościa, perły renesansu, Padwy północy przy ulicy Kolegiackiej 8, zaledwie 50 m od Rynku Wielkiego.

Cofta Cafe zlokalizowana jest w jednej z kamienic w obrębie Starego Miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO w 1992 roku, a stanowiącego przykład renesansowej zabudowy miejskiej.

Restauracja powstała z myślą o delektowaniu się włoską kawą Attibassi, herbatą i jedzeniu najwyższej jakości. Herbata w Cofta Cafe również w wydaniu Bubble tea, ten nietypowy napój przybłąkał się do Europy aż z Tajwanu.

Cofta Cafe to również desery, ciasta i torty (ciasta pieczemy codziennie na miejscu, również na zamówienie – tel. 669 979 982) oraz dania o niepowtarzalnym smaku, przygotowywane są z pasją w oparciu o artykuły najwyższej jakości.

W lokalu odbywają się również cykliczne spotkania poświęcone twórczości lokalnej, zdrowiu, urodzie. Nie stronimy też od zapraszania artystów prezentujących swoje prace. Wieczorem natomiast będzie można odpocząć przy muzyce na żywo.