Herbata ziołowa z kwiatem aloesu już dostępna w CoftaCafe

Jest to unikalna mieszanka ziół i delikatnych, aromatycznych przypraw, która daje poczucie wyraźnego ożywienia i przyrostu energii, a przy tym nie zawiera nadużywanej przez wiele osób kofeiny.

Główne składniki:

Jednym ze składników herbaty ziołowej jest kwiatostan Aloe Vera z plantacji Amerykańskiej Firmy Forever Living Products która jest największym światowym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem aloesowych produktów dla zdrowia i urody, a pozostałe zioła, przyprawy i naturalne substancje aromatyczne sprowadzone zostały specjalnie do tej herbaty ze wszystkich stron Świata:

Cynamon – przyprawa z Chin, używana przed wiekami jako środek dla ożywienia kory mózgowej. Cynamon ma również działanie ściągające i pomaga przy podrażnieniach gardła oraz problemach gastrycznych.

Skórka pomarańczowa – ze Stanów Zjednoczonych; bogate źródło witaminy C i bioflawonoidów, środek aromatyzujący.

Goździki – środek aromatyzujący pochodzący z Madagaskaru. Działa uspokajająco na podrażniony żołądek. Pomaga łatwiej zasypiać. Łagodzi zaburzenia jelitowe.

Ziele angielskie – przyprawa z Jamajki używana jest jako środek wspomagający działanie innych przypraw i ziół, kontrolujący pracą jelit.

Imbir – pochodzi z Chin. Podobnie jak czosnek ceniony ze względu na silne właściwości bakteriobójcze. Wspomaga pracę jelit.

Kardamon – przyprawa z Gwatemali. Poprawia krążenie, pomaga przy kłopotach żołądkowych. Ma wspaniały aromat.

Koper włoski – pochodzi z Egiptu. Używany jest przede wszystkim jako środek wspomagający trawienie, łagodzący podrażnienia gardła i stany zmniejszające odporność w sezonie jesienno-zimowym. Bywa używany jako środek regulujący przemianę materii u osób, które pragną pozbyć się nadwagi.

Ponadto herbata zawiera liście jeżyny oraz kwiaty rumianku.

* Możliwe zastosowanie składników opisane według ogólnodostępnej literatury fachowej.

One thought on “Herbata ziołowa z kwiatem aloesu już dostępna w CoftaCafe

Dodaj komentarz