Kawiarnia z prawdziwą włoską kawą!

Restauracja Cofta Cafe znajduje się w centrum Zamościa, perły renesansu, Padwy północy przy ulicy Kolegiackiej 8, zaledwie 50 m od Rynku Wielkiego.

Cofta Cafe zlokalizowana jest w jednej z kamienic w obrębie Starego Miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO w 1992 roku, a stanowiącego przykład renesansowej zabudowy miejskiej.

Restauracja powstała z myślą o delektowaniu się kawą, herbatą i jedzeniu najwyższej jakości. Herbata w Cofta Cafe również w wydaniu Bubble tea, ten nietypowy napój przybłąkał się do Europy aż z Tajwanu.

Cofta Cafe to również desery, ciasta i torty (ciasta pieczemy codziennie na miejscu, również na zamówienie – tel. 669 979 982) oraz dania o niepowtarzalnym smaku, przygotowywane są z pasją w oparciu o artykuły najwyższej jakości.

W lokalu odbywają się również cykliczne spotkania poświęcone twórczości lokalnej, zdrowiu, urodzie. Nie stronimy też od zapraszania artystów prezentujących swoje prace. Wieczorem natomiast można odpocząć przy muzyce na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*